W naszej ofercie znajdziesz odpowiednie soczewki z rodziny ACUVUE®, które pomogą Ci cieszyć się komfortem, wygodą i doskonałym widzeniem.

Zobacz również aktualnie obowiązujące w naszym salonie PROMOCJE na soczewki kontaktowe
Chcesz wiedzieć więcej o soczewkach? Obejrzyj krótkie filmy z podstawowymi informacjami na temat soczewek ACUVUE®
Krótkowzroczność i dalekowzroczność

Soczewki jedniodniowe

1•DAY ACUVUE® TruEye®
1•DAY ACUVUE® TruEye® to jednodniowe soczewki kontaktowe zaprojektowane, by sprostać wyzwaniom współczesnego życia oraz chronić zdrowie Twoich oczu.

1•DAY ACUVUE® MOIST®
Soczewki kontaktowe 1•DAY ACUVUE® MOIST® łączą swobodę i długotrwałe uczucie komfortu z wygodą jednodniowych soczewek.


Soczewki wielokrotnego użytku

ACUVUE® OASYS® with HYDRACLEAR® PLUS
Dwutygodniowe soczewki kontaktowe ACUVUE® OASYS® with HYDRACLEAR® PLUS. Soczewki tak komfortowe, że się ich w ogóle nie czuje.


ACUVUE® ADVANCE® with HYDRACLEAR®
Łatwe w zakładaniu dwutygodniowe soczewki kontaktowe ACUVUE® ADVANCE® with HYDRACLEAR® zapewniają wyjątkowy, długotrwały komfort.

Astygmatyzm

Soczewki jedniodniowe

1•DAY ACUVUE® MOIST® for ASTIGMATISM
Soczewki kontaktowe 1•DAY ACUVUE® MOIST® for ASTIGMATISM oferują Ci zwycięską kombinację wyraźnego, stabilnego widzenia, długotrwałego komfortu, a także wygody jednodniowych soczewek kontaktowych.


Soczewki wielokrotnego użytku

ACUVUE® ADVANCE® for ASTIGMATISM
ACUVUE® ADVANCE® for ASTIGMATISM to soczewki kontaktowe toryczne do korekcji astygmatyzmu zapewniające komfort oraz ostre widzenie w każdych warunkach.

ACUVUE® OASYS® for ASTIGMATISM
ACUVUE® OASYS® for ASTIGMATISM to soczewki kontaktowe toryczne do korekcji astygmatyzmu zapewniające komfort oraz ostre widzenie w każdych warunkach.
Prezbiopia

Soczewki wielokrotnego użytku

ACUVUE® BIFOCAL
Soczewki ACUVUE® BIFOCAL dowodzą, że przy prezbiopii też można nosić soczewki. Ciesz się dobrym widzeniem z bliska i z daleka dzięki jednej soczewce.

Soczewki kolorowe

ACUVUE® 2® COLOURS
Masz ochotę na zmianę swojego wyglądu? A gdyby tak zmienić kolor oczu? Soczewki kontaktowe ACUVUE® 2® COLOURS to połączenie szerokiej gamy naturalnych kolorów i korekcji wady wzroku.Więcej informacji na temat soczewek ACUVUE® na stronie www producenta: www.acuvue.pl

Kontakt

WZROKER
gabinet optyczno-okulistyczny

ul. Żołnierska 41B
10-561 Olsztyn

tel./fax 89 533 29 32
e-mail: wzroker@interia.pl